KONSERWACJA I CZERNIENIE OPON SAMOCHODOWYCH Forlux 0,5l Zobacz większe

KONSERWACJA I CZERNIENIE OPON SAMOCHODOWYCH Forlux 0,5l

AO

Nowy

369 Przedmioty

26,57 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

KONSERWACJA I CZERNIENIE OPON SAMOCHODOWYCH

ZASTOSOWANIE

Preparat Forlux AO 05 przeznaczony jest do nabłyszczania i konserwacji opon oraz innych elementów gumowych. Może być stosowany również do zderzaków i innych elementów z tworzyw sztucznych. Zapobiega starzeniu się i pękaniu gumy, nadaje oponom i innym elementom samochodu połyski wyraźnie ożywia kolor odmładzając ich wygląd i zwiększając atrakcyjność samochodu.

SPOSÓB UŻYCIA

Środek stosować bez rozcieńczania. Nanosić równomiernie na powierzchnię za pomocą spryskiwacza bądź miękkiego pędzla lub gąbki.

OSTRZEŻENIA

Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Działa szkodliwie, może wywoływać uszkodzenia płuc. Opary mogą wywołać uczucie senności i zawroty głowy. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu, nie palić tytoniu. Nie wprowadzać do kanalizacji. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów; niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.

SKŁAD

Heptan, metylocykloheksan, limonene, linnalool, citral.

Dostępne opakowania i symbol

AO - butelka ze spryskiwaczem 0,5 l 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

KONSERWACJA I CZERNIENIE OPON SAMOCHODOWYCH Forlux 0,5l

KONSERWACJA I CZERNIENIE OPON SAMOCHODOWYCH Forlux 0,5l

Napisz opinię


Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce prywatności